XX Forum Termomodernizacja 2020 – Uwaga!!! Przełożenie terminu spotkania na 7 października

Szanowni Państwo,

Z uwagi na trwającą nadal pandemię koronawirusa (COVID-19) oraz brak perspektyw jej ustąpienia w najbliższym czasie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”, Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych podjął decyzję o ponownej zmianie terminu forum na dzień 7 października 2020 r.

Chcielibyśmy podkreślić, iż decyzja o zmianie terminu XX Forum Termomodernizacja 2020, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z  Partnerami, Wystawcami oraz Uczestnikami w wyniku wpływających zapytań dotyczących forum, a także mając na względzie komunikaty oraz zalecenia wydawane przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministra Zdrowia a także Premiera i jest podyktowana najlepszym interesem wszystkich uczestników XX Forum Termomodernizacja 2020.

Pragniemy jednocześnie Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby  XX  Forum Termomodernizacja 2020 w nowym terminie zostało zorganizowane na  najwyższym możliwym poziomie i spełniło Państwa oczekiwania.

Wyrażamy głęboką nadzieję, iż decyzja o zmianie terminu XX Forum Termomodernizacja 2020 spotka się z Państwa zrozumieniem.

Jednocześnie informujemy, że dokonane zgłoszenia zachowują swoją ważność i  będzie można z nich skorzystać w nowym terminie na tych samych zasadach.

Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych