Luty 21, 2019

Forum Termomodernizacja 2019

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – DROGA DO NISKOEMISYJNEGO BUDOWNICTWA

3 kwietnia 2019 r., budynek Tower-Service ul. Tytusa Chałubińskiego 8, Warszawa

Już po raz dziewiętnasty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych pragnie zaprosić przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na FORUM TERMOMODERNIZACJA do  Warszawy. Podczas najbliższej edycji konferencji wśród poruszanych tematów znajdzie się bardzo aktualne zagadnienie jakim jest racjonalne wykorzystanie potencjału energetyki odnawialnej w celu poprawy efektywności i ograniczenia emisji zanieczyszczeń w sektorze budownictwa. Wykorzystanie źródeł odnawialnych do zasilania w energię budynków nowych jak i modernizowanych jest obecnie pożądane a często wręcz nieuniknione. Ważne jest jednak aby podejmowane działania były zasadne, spójne, długofalowe. W czasie trwania forum postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie jaki jest potencjał zastosowania źródeł odnawialnych do zasilania budynków poddawanych termomodernizacji. FORUM TERMOMODERNIZACJA to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w  budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

 

Koszt uczestnictwa w Forum wynosi dla Członka Zrzeszenia z opłaconymi bieżącymi składkami 100 zł dla pozostałych osób 200 zł.

Ze względów organizacyjnych wpłaty prosimy dokonywać wyłącznie na konto bankowe ZAE: 

ING Bank Śląski nr 07 1050 1038 1000 0022 3616 2661

Termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat mija 18 marca 2019 r.
Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką spotkania, o możliwości uczestnictwa w Forum decyduje data wpłynięcia zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty za uczestnictwo.

Patronat Honorowy

Złoty Sponsor

Sponsorzy 
.

Patronat Medialny