9 lipca, 2018

Ubezpieczenie

PROGRAM UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ DLA CZŁONKÓW ZRZESZENIA AUDYTORÓW ENERGETYCZNYCH W STU ERGO HESTIA

Jako członkowie Zrzeszenia Audytorów Energetycznych macie Państwo możliwość zawarcia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej na preferencyjnych warunkach przygotowanych przez Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia. 

Program ubezpieczenia OC umożliwia Państwu zawarcie obowiązkowego i nadwyżkowego ubezpieczenia OC osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej oraz dobrowolnego ubezpieczenie OC podmiotów wykonujących audyty efektywności energetycznej, audyty energetyczne lub remontowe.

Jako Ubezpieczyciel z 30-letnim doświadczeniem zapewniamy Państwu kompleksową ochronę w zakresie szkód polegających na wystąpieniu czystej starty finansowej, a także szkód w mieniu i na osobie wynikłych z błędów zawodowych. Zakres ubezpieczenia obejmuje również OC za podwykonawców, szkody wynikłe z posiadania mienia -tzw. OC biura  (np. poślizgniecie się klienta w biurze Ubezpieczonego, zalanie sąsiedniego lokalu itp.), szkody w mieniu najmowanym przez Ubezpieczonego (np. urządzeniach, maszynach itp.) oraz OC za dokumenty (np. zalanie napojem faktur klienta).

Zachęcamy Państwa do skorzystania z preferencyjnej oferty. W przypadku zainteresowania ubezpieczeniem prosimy o wypełnienie wniosku i wysłanie go na adres mailowy w nim wskazany.

                                                                            Kontakt ERGO HESTIA:

                                                     Katarzyna.burzymowska@ergohestia.pl,

                                                           Marta.moch@ergohestia.pl

 

Warunki ubezpieczenia oraz wnioski do pobrania

PROGRAM UBEZPIECZENIA ZAE (pobierz)

WNIOSEK DO PROGRAMU UBEZPIECZENIA ZAE ( pobierz) 

Warunki Ubezpieczenia OC z tytułu wykonywania czynności zawodowych A (pobierz)

Rozporządzenie Ministra Finansów ( pobierz)

Karta produktu do Rozporządzenia Ministra Finansów (pobierz)

 

 Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku i rozwinęło się do największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Akcjonariuszem spółki jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora Munich Re.

Aktualnie ERGO Hestia zajmuje 2 miejsce w rankingu największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. ERGO Hestia jest pionierem najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń, pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. ERGO Hestia specjalizuje się między innymi w ubezpieczeniach OC zawodu zarówno obowiązkowych, jak i dobrowolnych, przygotowała i zajmuje się obsługą programów ubezpieczeniowych dla największych grup zawodowych w Polsce (inżynierów budownictwa, adwokatów, lekarzy, zarządców nieruchomości itp.)