Spotkanie podsumowujące prace w projekcie iBRoad

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie podsumowujące prace w projekcie iBRoad (Moja ścieżka w kierunku energooszczędnego domu. Opracowanie koncepcji Wytycznych Renowacji Budynków Mieszkalnych (Beyond the Energy Performance Certificate)), które odbędzie się dnia 18 listopada 2019 roku w Warszawie.

W ramach prac nad projektem wykonane zostały dwa narzędzia: Wytyczne Renowacji Budynków Mieszkalnych i Dziennik Budynku. Pierwsze narzędzie (Wytyczne Renowacji Budynków) jest dostosowanym do indywidualnych potrzeb dokumentem przekazującym w jasny sposób inwestorom jakie prace powinni wykonać, aby zredukować zapotrzebowanie na energię w budynku. Drugie narzędzie (Dziennik Budynku) będzie internetową platformą zawierającą informacje na temat istniejących budynków. Informacje zawarte w Dzienniku w głównej mierze opierają się na charakterystyce energetycznej budynku. W projekt zaangażowanych jest 13 partnerów z 9 krajów Unii Europejskiej.

W czasie spotkania zaprezentowane zostaną:

  • Ogólne założenia projektu iBRoad,
  • Dziennik Budynku i Wytycznych Renowacji stworzone w ramach projektu,
  • Praktyczne zastosowanie stworzonych narzędzi (case study),
  • Instrukcje do pracy z narzędziami.

W czasie spotkania przewiduje się dyskusję na temat dalszych kroków związanych z projektem i jego poszczególnych elementów.

Spotkanie będzie trwało od 14:00 do 17:30. Miejsce spotkania podamy wkrótce.
W razie pytań i w celu zapisania się na spotkanie prosimy o kontakt z p. Marcinem Dłużewskim pod nr telefonu 513 844 397 lub pod adresem mdluzewski@kape.gov.pl.