Jak przy zastosowaniu systemu do zarządzania energią cieplną, poprawić sprawność instalacji i zmniejszyć zużycie energii o dodatkowe 10% – materiały szkoleniowe

Szanowni  Państwo,

W dniu 11 lutego 2020 roku odbyło się webinarium  pt. Jak przy zastosowaniu systemu do zarządzania energią cieplną, poprawić sprawność instalacji i zmniejszyć zużycie energii o dodatkowe 10%”, zorganizowane przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych oraz firmę Egain.

Plan szkolenia:

  1. Prezentacja merytoryczna: Jak przy zastosowaniu systemu do zarządzania energią cieplną, poprawić sprawność instalacji i zmniejszyć zużycie energii o dodatkowe 10%.
  2. Program Partnerski dla Audytorów.

 Prelegenci: Wojciech Kubicki i Łukasz Kamiński

MATERIAŁY DO POBRANIA

O Egain

Egain jest szwedzką firmą dostarczającą zaawansowane rozwiązania z zakresu optymalizacji zużycia energii w  budynkach. Autorski system Egain Edge, oparty na sztucznej inteligencji, optymalizuje zużycie energii w  budynkach, co w praktyce przekłada się na lepszy statystyki energetyczne nieruchomości, sprzyja poprawie komfortu i zadowolenia użytkowników, obniża koszty utrzymania i zapewnia lepszy bilans cieplny budynku.   Egain powstała w 2003 roku. Z systemu korzysta już ponad 300 tysięcy mieszkań w 11 krajach. Ponad 17 milionów m2 powierzchni mieszkalnej objętych jest optymalizacją energii cieplnej. Egain zobowiązała się do pełnej kompensacji emisji dwutlenku węgla z własnej działalności.

www.egain.io/pl/