21 Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2024 i 31 Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w 11-tu szkoleniach, warsztatach  i konferencjach w ramach 21 Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2024 i 31 Międzynarodowe Targów ŚWIATŁO 2024 , które się odbędą w dniach 31 stycznia 2- lutego w Warszawie.

Miejsce szkoleń: sale konferencyjne warszawskiego EXPO XXI przy ul .Prądzyńskiego 12/14.

Spotkania te dają możliwość pozyskania unikalnej, najnowszej wiedzy i zostały dostosowane do  potrzeb instalatorów, projektantów, kierowników robót, inspektorów nadzoru, przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych oraz  zarządców różnego rodzaju obiektów komercyjnych i przemysłowych. 

OBEJMUJĄ problematykę związaną z szeroko pojętą elektrotechniką, energetyką, teletechniką, OZE i oświetleniem oraz sprawy prawne związane z odstępstwami i zmianami w dokumentacji, uzyskiwaniem wymaganych pozwoleń, a także problemy ze składaniem oświadczeń, podpisów i  dokumentów dotyczących uprawnień.

ZOSTAŁY specjalnie dostosowana do aktualnych potrzeb wynikających z obecnej sytuacji gospodarczej, jak i ogromnej ilości zmian w przepisach

Wszystkie szkolenia są bezpłatne oprócz tych, które wymagają udziału w warsztatach, a więc sprowadzenia specjalistycznego sprzętu oraz zatrudnienia specjalistów do jego obsługi. Organizatorzy nie planują osiągnięcia zysku, jest to opłata na pokrycie kosztów.

Udział w szkoleniach wymaga indywidualnego zarejestrowania się.

Szczegółowy program szkoleń i rejestracja znajduje się tutaj lub na www.elektroinstalacje.pl i  www.lightfair.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy szkoleń mają nieograniczony wstęp na Targi

Wszystkich profesjonalistów z branży elektrycznej i teletechnicznej zapraszamy do udziału w  Konkursie LIGA SPECJALISTÓW 4.0

Finał Konkursu i wręczenie atrakcyjnych nagród odbędzie się każdego dnia Targów.

Informacja: Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego pzpo.pl