XX Forum Termomodernizacja 2020 – Uwaga!!! Przełożenie terminu spotkania na 9 czerwca

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”, Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych po konsultacjach podjął decyzję o  zmianie terminu forum. Nowy termin XX Forum Termomodernizacja 2020 został wyznaczony na  9  czerwca 2020 r.

Chcielibyśmy podkreślić, iż decyzja o zmianie terminu XX Forum Termomodernizacja 2020, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z  Partnerami, Wystawcami oraz Uczestnikami w wyniku wpływających zapytań dotyczących forum, a także mając na względzie komunikaty oraz zalecenia wydawane przez Główny Inspektorat
Sanitarny, Ministra Zdrowia a także Premiera i jest podyktowana najlepszym interesem wszystkich uczestników XX Forum Termomodernizacja 2020.

Pragniemy jednocześnie Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby XX Forum Termomodernizacja 2020 w nowym terminie zostało zorganizowane na najwyższym możliwym poziomie i spełniło Państwa oczekiwania.

Wyrażamy głęboką nadzieję, iż decyzja o zmianie terminu XX Forum Termomodernizacja
2020
spotka się z Państwa zrozumieniem.

Jednocześnie informujemy, że dokonane zgłoszenia zachowują swoją ważność i  będzie można z nich skorzystać w nowym terminie na tych samych zasadach.

Zarząd Zrzeszenia
Audytorów Energetycznych