ZAE - Zrzeszenie Audytorów Energetycznych istnieje od 2000 roku, liczy ponad 1400 członków

11 DNI OSZCZĘDZANIA ENERGII – MODERNIZACJA BUDYNKÓW ZABYTKOWYCHTrwają przygotowania do 11. Dni Oszczędzania Energii!Jeśli interesuje Was tematyka termomodernizacji zabytków, serdecznie zapraszamy na 11. Dni Oszczędzania Energii pod hasłem "Poprawa efektywności energetycznej budynków objętych ochroną konserwatorską". Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 października we Wrocławiu. Organizatorami wydarzenia są Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.


Dni Oszczędzania Energii to konferencja cykliczna, organizowana od 2001 roku. Tegoroczna, 11. edycja, jest skierowana głównie do przedstawicieli samorządów, projektantów, konserwatorów oraz zarządców obiektów użyteczności publicznej. Celem wydarzenia jest popularyzacja zasad zrównoważonego rozwoju ujętego w programach rewitalizacji miast. Konferencja stwarza możliwości do spotkania i konsultacji środowisk: inwestorów, zarządców, projektantów oraz konserwatorów zabytków.

Główne tematy poruszane na 11. Dniach Oszczędzania Energii dotyczyć będą zagadnień konserwatorskich przy „głębokiej” termomodernizacji budynków zabytkowych. Omówione zostaną nowoczesne metody osuszania ścian, termoizolacji od wewnątrz oraz na istniejące ocieplenie, a także energooszczędne sposoby wentylacji i klimatyzacji. Poruszone będą również, ważne dla zdrowia mieszkańców miast, zagadnienia niskiej emisji.

Na 11. Dniach Oszczędzania Energii występować będą wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie budownictwa i efektywności energetycznej. W konferencji potwierdzili już swój udział znani i cenieni wykładowcy m.in.:

  • dr hab. inż. Henryk Nowak - Kierownik Zakładu Fizyki Budowli i Komputerowych Metod Projektowania Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.
  • dr hab. inż. Robert Wójcik - Kierownik  Katedry Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie
  • dr inż. Robert Geryło - Zastępca Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju Instytutu Techniki Budowlanej. Członek Rady Naukowej ITB oraz Rady Naukowej Energy Efficient Buildings Association.
  • dr inż. Adam Ujma - Adiunkt na Wydziale Budownictwa Politechniki Częstochowskiej, zastępca Kierownika Katedry Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli

 

Na czas konferencji organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje, m.in.: wystawę materiałów służących poprawie efektywności energetycznej oraz interesujące pokazy.

Dni Oszczędzania Energii odbędą się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1, zaraz obok zabytkowej Hali Stulecia.

InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna
REECO Poland zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®, która odbędzie się w dniach 13 -14.04.2016  na Stadionie we Wrocławiu.


CZYTAJ WIĘCEJ

PROGRAM TARGÓW„Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”Kogeneracja, jako sposób na dekarbonizacje energetyki w Polsce

Polska ma jedną z najlepiej rozwiniętych sieci ciepłowniczych w Europie. Chcąc wykorzystać ten potencjał, musimy inwestować w kogeneracje. Choć system wsparcia dla tego typu instalacji wygasa z końcem 2018 roku, nadal widzimy szansę aby kogeneracja znalazła się w czołówce naszego miksu energetycznego. Jak czytamy w dokumencie Polityka Energetyczna Polski do 2020 roku, powinniśmy podwoić ilość wytwarzanej energii w skojarzeniu. Natomiast w Polityce Energetycznej Kraju do roku 2030 wskazano kogeneracje, jako priorytetową inwestycje, która pokryje stale rosnące zapotrzebowanie na energie a także ograniczy emisje substancji szkodliwych do atmosfery. Ministerstwo Energii do 31.12.2015 zobligowane było do przedstawienia kompleksowej oceny potencjału wysokosprawnej kogeneracji. Obowiązek ten wynikał z Dyrektywy w/s efektywności energetycznej 2012/27/UE. Z raportu tego wynika, że wysokosprawna kogeneracja jest najbardziej efektywnym społeczno- ekonomicznie rozwiązaniem, które pozwala na pokrycie 40% całkowitego krajowego zużycia ciepła.

KONGRES BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO ORAZ CERTYFIKACJI BUDYNKÓW


Serdecznie zapraszamy na: „Kongres budownictwa energooszczędnego oraz certyfikacji budynków”, który odbędzie się 22 października we Wrocławiu. Termin został zmieniony z dnia 30 września.


Budownictwo energooszczędne oraz poprawa efektywności energetycznej to jedne z kluczowych zagadnień polityki energetycznej Polski oraz całej Unii Europejskiej. Rozwiązania wykorzystywane przy budynkach energooszczędnych oraz pasywnych w  znacznym stopniu przyczyniają się do zmniejsze­nia emisji CO2, ograniczenia zużycia energii elektrycznej, cieplnej oraz gazowej, a także pobudzenia innowacji w polskiej gospodarce. W  związku z nowymi regulacjami, które narzuca nam Unia Europejska przygotowaliśmy kongres, który odpowie na wiele niejasności, które pojawiają się w powyższych zagadnieniach...Dla członków ZAE za uczestnictwo przewidziana jest zniżka, w wysokości 20% rabatu od ceny podstawowej.

Dodano: 22.07.2015 r.


VIII FORUM ENERGETYKI PROSUMENCKIEJ


W dniach 12-13 maja 2015 roku w Warszawie odbędzie się coroczne Forum organizowane przez Instytut Energetyki Odnawialnej, nieprzerwanie od  2008 r. Tegoroczna konferencja - Forum Energetyki Prosumenckiej odbędzie się pod hasłem „Obywatel z Energią”. 
Dodano:23.02.2015 r.

ZAPROSZENIE

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. przy współpracy z Biurem Infrastruktury Urzędu m.st. Warszawy ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu OKRĄGŁEGO STOŁU, poświęconemu wynikom projektu LiCEA w kontekście polityki lokalnej oraz uwarunkowań przedsięwzięć energooszczędnych realizowanych w Warszawie i na Mazowszu w związku z wprowadzeniem „Planu działań na rzecz zrównoważonego zużycia energii dla Warszawy w perspektywie do 2020r.“ (SEAP).  

Projekt LiCEA poświęcony jest tworzeniu modeli uproszczonych audytów energetycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich klastrów, w oparciu o analizę cyklu życia. Zastosowanie w MŚP narzędzia analitycznego opracowanego w ramach projektu LiCEA pozwala zidentyfikować potencjalne oszczędności i wskazać możliwości zmniejszenia zużycia energii, obniżając tym samym koszty produkcji w danym przedsiębiorstwie.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2014r. w Warszawie, w Sali konferencyjnej Pałacu Ślubów, Plac Zamkowy 6. Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 1 grudnia br. drogą mailową na adres: kmijakowska@fpe.org.pl lub faksem na numer: 22 8258670.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Dodano:26.11.2014 r.

III spotkanie Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Zrównoważonego Gospodarowania Energią


Szanowni P
aństwo, mamy przyjemność zaprosić na spotkanie organizowane wspólnie przez Warmińsko-Mazurską Agencję Energetyczną, Instytut Ekonomii Środowiska, Fundację Efektywnego Wykorzystania Energii, Polską Grupę Agencji Energetycznych, Stowarzyszenie SAPE-Polska i Krajową Agencję Poszanowania Energii.
 
Spotkanie  odbędzie się 23 października 2014 r.,o godz. 11.00. 
w Sali sesyjnej w Budynku Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn

Celem spotkania jest analiza stanu przygotowania Planów Gospodarki Niskoemisyjnej w Polsce  oraz upowszechnienie wiedzy o Gospodarce Niskoemisyjnej. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotyczących planowania energetycznego.
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.  

10-te Dni Oszczędzania Energii (10.DOE)21-22 października 2014 r. 
Wrocławskie Centrum Kongresowe
ul. Wystawowa 1, Wrocław

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju we współpracy z Dolnośląską Agencją Energii i Środowiska, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Stowarzyszeniem Agencji Poszanowania Energii organizują jubileuszowe 10-te Dni Oszczędzania Energii (10.DOE) pod nazwą: „Projektowanie budynków niskoenergetycznych: - efektywność energetyczna, ekonomia, mikroklimat".

Członkowie ZAE uczestnictwo bezpłatne. Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego do 15. października 2014 na adres kasia@cieplej.pl

Więcej informacji o konferencji

Formularz zgłoszeniowyKOGENERACJA – perspektywy rozwoju inwestycji


30 października 2014 r., odbędzie się w Warszawie druga edycja Konferencji „KOGENERACJA – perspektywy rozwoju inwestycji”. Pierwsze spotkanie z tego cyklu zgromadziło 70 zainteresowanych inwestorów w kogenerację, m. in.: przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych i elektrociepłowni, przemysłowych odbiorców energii, samorządów, firm współpracujących z branżą ciepłowniczą,dostawców produktów i technologii, a także przedstawicieli firm wykonawczych.

Więcej informacji


Wydarzenia w których uczestniczyliśmy1 października w Warszawie odbędzie się dziewiąta już edycja Konferencji „BIOGAZ- PRAKTYCZNE ASPEKTY INWESTYCJI W ZIELONĄ ENERGIĘ”, która odpowiada na pytania dotyczące rentowności biogazowni w obliczu braku kompleksowego systemu wsparcia dla tych źródeł OZE.

W ramach kolejnej edycji Konferencji około 100 inwestorów poszukujących informacji na temat możliwości wykorzystania biogazu w ich działalności dowie się czy biogazownie są w stanie sprostać trudnościom rynkowym i przynosić dochody.
www.facebook.com


Zapraszamy do udziału w debacie nad perspektywami, narzędziami i wspólnymi projektami podczas konferencji „Efektywność energetyczna w budownictwie – szanse i wyzwania dla Polski”, która odbędzie się 19 września w
Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12 w Warszawie.

Więcej informacji na stronie internetowej www.warsawbuild.energiajutra.eu

Western Energy Consulting zaprasza na webinarium „Ustawa kogeneracyjna. Charakterystyka i zasady działania systemu wsparcia”, które odbędzie się 20 sierpnia  2014 r. o godz. 15:30.

II spotkanie Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Zrównoważonego Gospodarowania Energią


Ogólnokrajowe Stowarzyszenie "Poszanowanie Energii i Środowiska" SAPE-POLSKA realizuje od grudnia 2013 r. projekt, którego celem jest promocja miejskich planów gospodarki niskoemisyj­nej. Dnia 12 czerwca 2014 r. odbędzie się w Katowicach II spotkanie koalicji projektu.

 

Program spotkania

ZaproszenieI spotkanie Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Zrównoważonego Gospodarowania Energią


Zapraszamy Państwa do udziału w I spotkaniu Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Zrównoważonego Gospodarowania Energią, które odbędzie się 6.03.2014 r. w Warszawie, w Pałacu Ślubów (Plac Zamkowy 6) od godz. 11.00


Czytaj więcej
Zaproszenie
Stanowisko Koalicji
Deklaracja przystąpienia do Koalicji

Program I spotkania Koalicji
Formularz rejestracyjnyZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ W BUDYNKACH SAKRALNYCH


Termin Konferencji uległ zmianie z 22 marca na 29 marca, w Rzeszowie w Domu Diecezjalnym TABOR ul. Połonińska 25 odbędzie się konferencja pt. „Zwiększenie Efektywności Energetycznej w Budynkach Sakralnych”. Spotkanie organizuje Katolickie Stowarzyszenie TABOR oraz AM PREDA
 
Więcej informacji udziela p. Grzegorz Świerad:
tel: 889 578 805
E-mail: swierad.grzegorz@gmail.comMiędzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
BUDMA 2014


Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejszym spotkaniu profesjonalistów branży budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej, które odbędzie się w marcu, w dniach  11 - 14 .03.2014 roku.
TARGBUD 2013, zjazd specjalistów z branży. 28. Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz


12 – 14
kwietnia 2013

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.,
ul. Bytkowska 1B, KatowiceDo Katowic po raz kolejny zjadą specjaliści branży budowlanej, ogrodniczej i budownictwa ekologicznego. Prezentować będą nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w sektorze budowlanym. Swój udział zgłosiło ponad 50. firm budowlanych, remontowych, ogrodowych, developerskich, projektowych, a także warsztaty stolarskie, banki, producenci  materiałów budowlanych,  stolarki okiennej i drzwiowej,  kominków i kotłów oraz biura architektoniczne...


czytaj więcej

Kontakt:
Katarzyna Wójcik
tel. kom. +48 664 080 290


www.targbud.fairexpo.pl


Debata "Modernizacja i doposażenie (retrofit) w energetyce jako opcja zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego w okresie kryzysu"

28 marca 2013, godz. 11.00, Redakcja Polityki ,
ul. Słupecka 6, Warszawa


Polska posiada bardzo duży i niewykorzystany potencjał wzrostu efektywności energetycznej zarówno u źródła (elektrownia, sieci przesyłowe) jak i u końcowego użytkownika (zakład przemysłowy, szkoła, gospodarstwo rolne, dom i inne) - czyli potencjał ulepszania. Energochłonność wytworzenia jednostki PKB w Polsce (dane GUS z 2012 r.) jest ok. 3 – krotnie wyższa niż w krajach tzw. 15-tki (liczba państw UE przed rozszerzeniem Unii)...

Debata"Energetyka prosumencka - co to oznacza dla odbiorcy energii i spółek dystrybucyjnych"?

28 lutego 2013, godz. 11.00, Redakcja Polityki ,
ul. Słupecka 6, Warszawa


O energetyce prosumenckiej w Polsce mówi się przy okazji rozwoju energetyki odnawialnej. Odnawialne źródła energii zgodnie z przyjętą przez rząd Polityką Energetyczną Polski do 2030 roku mają stanowić 20% całości wytwarzanej w Polsce energii. W skali globalnej szacuje się, że prosumenci będą generować ok. 10% dostaw, natomiast w poszczególnych regionach ten udział może być znacznie większy...
 

Ogólnopolska Konferencja „Infrastruktura i ochrona środowiska w sektorze energetycznym”


Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Infrastruktura i ochrona środowiska w sektorze energetycznym”,  która odbędzie się w Poznaniu w dniach 16-17 kwietnia 2013 roku.

Konferencja „Polityka Klimatyczno-Energetyczna UE post„Energy Roadmap 2050” FAKTY – SKUTKI”


24 października 2012 r. o godz. 11.00 w Warszawie
Hotel Sofitel Victoria
przy ul. Królewskiej 11.


P
rzyjęta i realizowana przez Unię Europejską polityka ochrony klimatu, a
także proponowany ambitny plan dekarbonizacji gospodarki Wspólnoty od dawna wzbudza wiele kontrowersji. Przez jednych powyższe postulaty są krytykowane, przez innych usilnie popierane. Wszyscy jednak są zgodni co do tego, że o możliwościach i skutkach realizacji polityki klimatyczno-energetycznej oraz propozycji zawartych w Energy Roadmap 2050 trzeba dyskutować.
czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w dwudniowej konferencji

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju wraz z Dolnośląską Agencją Energii   i Środowiska we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego organizujeIX Dni Oszczędzania Energii''Efektywność energetyczne w budownictwie i przemyśle",

które odbędą się  14-15 listopada  2012 r. Wrocław

Patron medialny:


Dzień ziemi z PLGBC i Knauf Insulation


  

     23 kwietnia br. odbędzie się konferencja pod hasłem „DZIEŃ ZIEMI oraz Wprowadzenie do DGNB” organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) oraz firmę Knauf Insulation. Głównym celem spotkania będzie omówienie zagadnień związanych z rozwojem zrównoważonym w  skali budynku , założenia urbanistycznego czy też całej aglomeracji miejskiej oraz różnych sposobów na ich certyfikację  (LEED, BREEAM, DGNB).

Czytaj więcej
www.plgbc.org
Patron medialny:


Zainstaluj się w Poznaniu na targach INSTALACJE     Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE  2012, które odbędą się w dniach 23-26 kwietnia 2012r. To największe w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie skierowane do sektora instalacyjnego, które niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów licznie odwiedzających kolejne edycje targów. To doskonała okazja do zapoznania się z trendami rozwoju branży, a także z nowościami produktowymi oraz technologicznymi.


Ogólnopolska Konferencja „Rynek energetyczny w nowej perspektywie”

           

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Rynek energetyczny w nowej perspektywie”, która odbędzie się  w Poznaniu w dniach 24-25 kwietnia 2012 roku.


zaproszenie

czytaj więcej

Patron medialny:
EF-EN 2012    W imieniu organizatorów: BMM Sp. z o.o. z Rzeszowa, Podkarpackiej Agencji Energetycznej Sp. z o.o.   zapraszamy  przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, Szpitali, Jednostek Straży Pożarnej, Jednostek Policji, Instytucji Naukowych, Przedsiębiorstw Użyteczności Publicznej oraz wszystkich innych zainteresowanych efektywnością energetyczną do udziału w II Seminariach Naukowych EF-EN  Poprawa Efektywności Energetycznej.
czytaj więcej

Patron medialny:

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA


FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziesiąta, jubileuszowa edycja FORUM odbędzie się w dniach 21-22 marca 2012 roku (środa-czwartek), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012

Wystawa i spotkanie branżystów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji i klimatyzacji.
Patron medialny:
Forum TERMOMODERNIZACJA 2012


Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych
zaprasza do udziału w XII. edycji ogólnokrajowego spotkania audytorów

Systemy wsparcia inwestycji efektywności energetycznej
– Finanse – Prawo – Ryzyko

które odbędzie się 6 marca 2012r. w Warszawie
Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego12/14


BUDMA 2012  Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma 2012, które odbędą się w Poznaniu na terenach MTP w dniach 24-27 stycznia 2012 roku  pod hasłem „Budownictwo przyszłości”.

zaprasza na swoje stoisko nr 9 w pawilonie 2

O Ekologi w Poznaniu' POLEKO 2011


Jesienią Poznań zostanie polską stolicą ekologii, a to za sprawą Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO, które odbędą się w dniach 22-25 listopada 2011.Najnowsze ekologiczne technologie i produkty będzie można zobaczyć podczas tego, wyjątkowego na skalę europejską, spotkania. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Minister Środowiska, prof. Andrzej Kraszewski.


EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA - REDUKCJA KOSZTÓW ENERGII W PRZEDSIĘBIORSTWIE PRZEMYSŁOWYM”      W imieniu firm: BMM Sp. z o.o. , Podkarpacka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. oraz Małopolska Agencja Energii i Środowiska Sp. z o.o. z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w:
Seminarium „EF-EN” pt.:

„EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA - REDUKCJA KOSZTÓW ENERGII W PRZEDSIĘBIORSTWIE PRZEMYSŁOWYM”

Uprzejmie informujemy, że termin Seminarium EF –EN został przeniesiony. Nowy termin seminarium to:

17-18 października 2011 r.  – Hotel Cristal Park w Tarnowie

Z radością informujemy również, że dzięki pozyskaniu sponsorów uległ również zmianie koszt Seminarium. Uczestnictwo w części konferencyjnej Seminarium wynosi 250 zł.

 Szczegółowe informacje na temat Seminarium dostępne są na stronie www.bmm.com.pl/ef-en


Liczymy, że wprowadzone zmiany w harmonogramie i obniżone koszty Seminarium zwiększą atrakcyjność naszego przedsięwzięcia i  wspólnie spotkamy się 17 października w Tarnowie.

Patron medialny:
POLEKO 2010

 
23-26 listopada 2010
POZNAŃ


ZAPRASZAMY DO PAWILONU 4 NA STOISKO NR 67

Targi o ugruntowanej renomie i kompleksowej ofercie, odbędą się w Poznaniu po raz dwudziesty drugi. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Minister Środowiska, prof. Andrzej Kraszewski. W tym roku tradycyjnie pawilony zapełnią stoiska wystawców, oferujących produkty oraz najnowocześniejsze rozwiązania m.in. z zakresu: woda i ścieki, energia oraz energia odnawialna, odpady i recykling, rewitalizacja i rekultywacja, powietrze, hałas i wibracje, zmiany klimatu, budownictwo komunalne i energetyczne, doradztwo i instytucje ochrony środowiska, edukacja ekologiczna.


Patronat medialny


Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego BUD-ECO 2010

24-26 września 2010
Hala Stulecia Wrocław

ZAPRASZAMY NA STOISKO NR 80


Agencja WIGOR, jako doświadczony organizator imprez o charakterze targowym (m.in. Targi Drewna DREWOOD oraz Targi Ekoenergetyczne ECOSOURCE) zaprasza Państwa do udziału w swoim nowym projekcie- targach BUD-ECO. Jest to impreza kierowana do przedstawicieli branży zajmującej się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym. Projekt ma być odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie budownictwem pasywnym i ekoenergetycznym. W ramach tego wydarzenia swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy urządzeń energooszczędnych tj. instalacje grzewcze, kolektory słoneczne, systemy izolacyjne, wentylatory, rekuperatory, energooszczędne okna i drzwi. Szczególnie zachęcamy do udziału producentów i dystrybutorów domów pasywnych.

Czytaj więcej

Patronat medialnyAsiepi
Projekt i wykonanie:

© Possible 2009